צוות המרכז

נתלי גולדברג - מנהלת אמנותית ומנצחת

נולדה בישראל בשנת 1977, גדלה והתחנכה בקיבוץ מעגן מיכאל בו מתגוררת גם היום. סיימה את לימודי התואר הראשון באקדמיה למוזיקה בירושלים, את לימודי התואר השני בהצטיינות בחוג למוזיקולוגיה באוניברסיטת תל אביב ולימודי תעודת הוראה במוזיקה באוניברסיטה העברית בירושלים. ריכזה את מגמת המוזיקה בביה״ס התיכון ״חוף הכרמל״ למעלה מ-10 שנים שם לימדה את מקצועות תורת המוזיקה כמו גם בבתי הספר לאמנויות ״רעות״ בחיפה ו״עירוני א׳״ בתל אביב. כיהנה כיו״ר ארגון המקהלות ״הלל״ במשך 3 שנים יחד עם יובל בן עוזר ושימשה כמדריכת מקהלות במחוז חיפה לאורך 6 שנים. ניצחה 7 שנים על מקהלת הנערות ״חוף הכרמל״ ועל מקהלות העפרוני בעמק חפר. כיום משמשת כמרצה בפקולטה לחינוך מוזיקלי במכללת לוינסקי לחינוך, מרכזת את תחום המקהלות בפיקוח על החינך המוזיקלי, שופטת בתחרויות מקהלות ומעבירה סדנאות למנצחים ומקהלות ילדים בארץ ובעולם. יחד עם צביקה פוגל ייסדה את מרכז נונה לאמנויות הקול ומשמשת בו כמנהלת אמנותית ומנצחת על מקהלות נוניטה ונונה קטנה.

צביקה פוגל - מנהל אמנותי, מנצח ופסנתרן

נולד בישראל בשנת 1986, בוגר מגמת המוזיקה של תיכון ויצ״ו לאמנויות וקונסרבטוריון "רובין" בחיפה. שירת בצבא כמוזיקאי מצטיין. בוגר תואר ראשון בפסנתר בכיתתם של פרופ׳ מיכאל בוגוסלבסקי ופרופ׳ תומר לב, ותואר שני בניצוח מקהלה בכיתתם של פרופ׳ אבנר איתי ומר רונן בורושבסקי בביה״ס הגבוה למוזיקה ע״ש בוכמן-מהטה באוניברסיטת תל אביב וכן באוניברסיטת קיימברידג׳ (אנגליה) בכיתתם של פרופ' סטיבן לייטון וטים בראון. זכה לאורך השנים במלגות קרן שרת ומלגות הצטיינות של ביה"ס הגבוה למוזיקה ע"ש בוכמן-מהטה, בפרסים בתחרויות לפסנתר סולו ובתחרויות מוזיקה קאמרית. ניגן כסולן עם התזמורות המובילות בארץ, השתתף בשידורים חיים בקול המוזיקה, בפסטיבלים ובסדרות מינויים. ניצח על מיטב המקהלות באנגליה, ביניהן מקהלת אוניברסיטת קיימברידג׳ ומקהלת הקינגס קולג׳. מוזמן בקביעות לנצח על הפקות שונות בארץ ובעולם. יחד עם נתלי גולדברג, יסד את מרכז נונה לאמנויות הקול ומשמש בו כמנהל אמנותי, מנצח על מקהלות נונה ונונה דה קאמרה ומלווה בפסנתר את מקהלת נונה קטנה.

גלית ארליכמן - מנצחת ומרכזת תכניות בגני הילדים


נולדה בישראל בשנת 1976, בוגרת מגמת המוזיקה בתיכון ״עמק החולה״. סיימה לימודי תואר ראשון ושני בחינוך מוזיקלי ותעודת הוראה במדרשה למוזיקה במכללת לוינסקי לחינוך בהתמחות ניצוח מקהלות. בעבר שרה במקהלות המובילות בארץ, ביניהן מקהלת הקיבוץ הארצי, מקהלת עדי, זמרי פילהרמוניה ואנסמבל זמרי מורן. כיום שרה במקהלת "קולגיום ת"א". מרצה ומדריכה פדגוגית במכללת לוינסקי לחינוך. משמשת כמדריכת מקהלות מטעם הפיקוח על החינוך המוזיקלי במחוז חיפה ומעבירה השתלמויות למורות למוזיקה וגננות, בנוסף לעבודתה כמורה למוסיקה בגני הילדים. מנצחת על כיתות המקהלה בביה״ס היסודי בקיסריה ומרכזת את התכניות החינוכיות של מרכז נונה בגני הילדים.

אולגה מיכאלי - מדריכת ״משחקים במוזיקה״

נולדה בקזחסטאן בשנת 1989, החלה לימודי פסנתר בגיל 5, בגיל 9 עלתה לארץ והמשיכה את לימודי הפסנתר בקונסרבטוריון נס ציונה בכיתתה של יוליה גורביץ׳. בוגרת תואר ראשון בחינוך מוזיקלי במכללת לוינסקי לחינוך במסלול מצוינות ותואר שני בתרפיה במוזיקה באוניברסיטת חיפה. הופיעה בהרכבים מוזיקליים מגוונים כפסנתרנית ומעבדת, ביניהם האנסמבל הייצוגי של מכללת לוינסקי לחינוך, לימדה מוזיקה בבתי ספר וגני ילדים, כולל במסגרות חינוך מיוחד. כיום עובדת כתרפיסטית במוזיקה במוסד שיקומי פסיכיאטרי, מלמדת פסנתר ומדריכה קבוצות ״משחקים במוזיקה״ לגיל הרך במרכז נונה לאמנויות הקול.

רויטל רביב - מורה לפיתוח קול

זמרת סופרן, בוגרת הקולג׳ המלכותי למוזיקה בלונדון והאקדמיה למוזיקה בירושלים. מופיעה בקביעות על הבמות החשובות בישראל ומחוצה לה עם מיטב התזמורות וההרכבים, בסדרות קונצרטים ובפסטיבלים. כסולנית שרה בין היתר עם תזמורת הקאמראטה ירושלים, הקאמרית הקיבוצית נתניה, הסימפונית ראשון לציון, בארוקדה וסולני תל אביב. מרבה להשתתף בהפקות קונצרטנטיות של אופרות מתקופת הבארוק, מגישה רסיטלים שונים עם מיטב הנגנים בסדרות קאמריות וקונצרטי בית. מאז 2009 מלמדת פיתוח קול בסטודיו פרטי ועובדת עם זמרים צעירים לקראת רסיטל בגרות בזמרה, הקלטות דיסקים והופעות. לימדה במרכז המוזיקה ספיר בכפר סבא, שמשה כמפתחת קול במקהלת העפרוני וכיום מלמדת פיתוח קול במרכז נונה לאמנויות הקול.

סיון רותם - מורה לפיתוח קול

זמרת סופרן, ילידת בואנוס איירס, בת קיבוץ אפיקים. החלה את הכשרתה המוזיקלית בנגינה בכינור ושמשה ככנרת הראשונה בתזמורת בני הקיבוצים. בוגרת החוג לספרות אנגלית ולספרות כללית באוניברסיטת חיפה והאקדמיה למוזיקה ע"ש רובין בתל אביב במסלול זמרה בכיתת פרופ׳ מירה זכאי. הופיעה ברסיטלים וכסולנית עם מיטב התזמורות ובתי האופרה בארץ ובעולם והקליטה עבור חברות התקליטים ״הליקון״ ו״נאקסוס״. סיון היא גם ציירת המציגה את ציוריה בארץ ובעולם וחברה ב"איגוד הציירים והפסלים". מלמדת פיתוח קול במרכז נונה לאמנויות הקול ובמקומות נוספים.

ניבה אשד פרנקל

בוגרת האקדמיה למוזיקה בירושלים ומייסדת סטודיו ניבה לפיתוח קול בחיפה, בעלת נסיון של 15 שנה בהוראת פיתוח קול. בשנים האחרונות פעלה בברלין וכיכבה באופרות ובמחזות זמר, ביניהם בתפקיד הראשי במחזמר ״פנטום האופרה״. מלמדת על פי גישת ה-CCM המחברת בין הסגנון הקלאסי לסגנונות שירה אחרים כגון פופ, ג׳אז, פולקלור, מחזות זמר ועוד. מלמדת פיתוח קול במרכז נונה לאמנויות הקול ובמקומות נוספים.

הדס דהרי - מדריכה קולית

זמרת מצו סופרן ומורה לפיתוח קול. בוגרת תואר ראשון בזמרה מאקדמיה למוזיקה בירושלים. מופיעה בקונצרטים ופסטיבלים בארץ ובעולם, הן כזמרת סולנית והן כחברת מקהלה. מלמדת פיתוח קול במקומות שונים ומשמשת כמדריכה קולית במקהלת נונה קטנה.

עדי דויטש - פסנתרנית בנונה דה קאמרה ובנוניטה