צוות המרכז

נתלי גולדברג - מנהלת אמנותית ומנצחת

נולדה בישראל בשנת 1977, גדלה והתחנכה בקיבוץ מעגן מיכאל בו מתגוררת גם היום. סיימה את לימודי התואר הראשון באקדמיה למוזיקה בירושלים בניצוח תזמורת, את לימודי התואר השני בהצטיינות בחוג למוזיקולוגיה באוניברסיטת תל אביב ולימודי תעודת הוראה במוזיקה באוניברסיטה העברית בירושלים. ריכזה את מגמת המוזיקה בביה״ס התיכון ״חוף הכרמל״ למעלה מ-10 שנים שם לימדה את מקצועות תורת המוזיקה כמו גם בבתי הספר לאמנויות ״רעות״ בחיפה ו״עירוני א׳״ בתל אביב. כיהנה כיו״ר ארגון המקהלות ״הלל״ במשך 3 שנים יחד עם יובל בן עוזר, שם המשיכה לשמש כחברת ועד עוד מספר שנים. ניצחה 6 שנים על מקהלת הנערות ״חוף הכרמל״ ו-7 שנים על מקהלות העפרוני בעמק חפר. החל משנת 2009 משמשת כמרצה בפקולטה לחינוך מוזיקלי במכללת לוינסקי לחינוך, ובשנים האחרונות עובדת גם כמדריכת מקהלות מטעם הפיקוח על החינוך המוזיקלי ומרכזת את ההשתלמות הארצית למנצחים מטעם משרד החינוך. מעבירה סדנאות והשתלמויות למנצחים ומקהלות ילדים בארץ ובעולם. יחד עם צביקה פוגל ייסדה את מרכז נונה לאמנויות הקול ומשמשת בו כמנהלת אמנותית ומנצחת על מקהלות נוניטה ונונה קטנה.

צביקה פוגל - מנהל אמנותי, מנצח ופסנתרן

נולד בישראל בשנת 1986, בוגר מגמת המוזיקה של תיכון ויצ״ו לאמנויות וקונסרבטוריון "רובין" בחיפה. שירת בצבא כמוזיקאי מצטיין. בוגר תואר ראשון בפסנתר בכיתתם של פרופ׳ מיכאל בוגוסלבסקי ופרופ׳ תומר לב, ותואר שני בניצוח מקהלה בכיתתם של פרופ׳ אבנר איתי ומר רונן בורושבסקי בביה״ס הגבוה למוזיקה ע״ש בוכמן-מהטה באוניברסיטת תל אביב וכן באוניברסיטת קיימברידג׳ (אנגליה) בכיתתם של פרופ' סטיבן לייטון וטים בראון. זכה לאורך השנים במלגות קרן שרת ומלגות הצטיינות של ביה"ס הגבוה למוזיקה ע"ש בוכמן-מהטה, בפרסים בתחרויות לפסנתר סולו ובתחרויות מוזיקה קאמרית. ניגן כסולן עם התזמורות המובילות בארץ, השתתף בשידורים חיים בקול המוזיקה, בפסטיבלים ובסדרות מינויים. ניצח על מיטב המקהלות באנגליה, ביניהן מקהלת אוניברסיטת קיימברידג׳ ומקהלת הקינגס קולג׳. כיום מנצח על המקהלה הקאמרית חיפה ומנגן בהרכבי מוזיקה קאמרית, מוזמן בקביעות לנצח על הפקות שונות בארץ ובעולם. יחד עם נתלי גולדברג, יסד את מרכז נונה לאמנויות הקול ומשמש בו כמנהל אמנותי, מנצח על מקהלות נונה ונונה דה קאמרה ומלווה בפסנתר את מקהלת נונה קטנה.

שרון יאיר - מנהלת תפעולית

נולדה בארה"ב בשנת 1965 ועברה לקיבוץ מעגן מיכאל בשנת 2000, שם מתגוררת עד היום עם בן זוגה ושלושת בניה. בוגרת תואר ראשון במערכות מידע לניהול באוניברסיטת סירקיוז בניו יורק. עבדה כמנהלת אדמיניסטרטיבית של בעלי חברת וונר - מדיה בניו יורק במשך יותר מעשר שנים, ובמחלקת השיווק הבינלאומית של אגף הפיטינגים בפלסאון בע"מ למעלה משבע עשרה שנה. הצטרפה למרכז נונה בשנת 2019 כמנהלת התפעלית.


גלית ארליכמן - מנצחת ומרכזת תכניות בגני הילדים

נולדה בישראל בשנת 1976, בוגרת מגמת המוזיקה בתיכון ״עמק החולה״. סיימה לימודי תואר ראשון ושני בחינוך מוזיקלי ותעודת הוראה במדרשה למוזיקה במכללת לוינסקי לחינוך בהתמחות ניצוח מקהלות. בעבר שרה במקהלות המובילות בארץ, ביניהן מקהלת הקיבוץ הארצי, מקהלת עדי, זמרי פילהרמוניה ואנסמבל זמרי מורן. כיום עובדת כמורה למוזיקה בגני ילדים, משמשת כמורה מאמנת לסטודנטים מטעם מכללת לוינסקי לחינוך ומעבירה השתלמויות למורות למוזיקה וגננות. מנצחת על כיתות המקהלה בביה״ס היסודי בקיסריה ומרכזת את התכניות החינוכיות של מרכז נונה בגני הילדים.

אולגה מיכאלי - מדריכת ״משחקים במוזיקה״

נולדה בקזחסטאן בשנת 1989, החלה לימודי פסנתר בגיל 5, בגיל 9 עלתה לארץ והמשיכה את לימודי הפסנתר בקונסרבטוריון נס ציונה בכיתתה של יוליה גורביץ׳. בוגרת תואר ראשון בחינוך מוזיקלי במכללת לוינסקי לחינוך במסלול מצוינות ותואר שני בתרפיה במוזיקה באוניברסיטת חיפה. הופיעה בהרכבים מוזיקליים מגוונים כפסנתרנית ומעבדת, ביניהם האנסמבל הייצוגי של מכללת לוינסקי לחינוך, לימדה מוזיקה בבתי ספר וגני ילדים, כולל במסגרות חינוך מיוחד. כיום עובדת כתרפיסטית במוזיקה במוסד שיקומי פסיכיאטרי, מלמדת פסנתר ומדריכה קבוצות ״משחקים במוזיקה״ לגיל הרך במרכז נונה לאמנויות הקול.

רויטל רביב - מורה לפיתוח קול

זמרת סופרן, בוגרת הקולג׳ המלכותי למוזיקה בלונדון והאקדמיה למוזיקה בירושלים. מופיעה בקביעות על הבמות החשובות בישראל ומחוצה לה עם מיטב התזמורות וההרכבים, בסדרות קונצרטים ובפסטיבלים. כסולנית שרה בין היתר עם תזמורת הקאמראטה ירושלים, הקאמרית הקיבוצית נתניה, הסימפונית ראשון לציון, בארוקדה וסולני תל אביב. מרבה להשתתף בהפקות קונצרטנטיות של אופרות מתקופת הבארוק, מגישה רסיטלים שונים עם מיטב הנגנים בסדרות קאמריות וקונצרטי בית. מאז 2009 מלמדת פיתוח קול בסטודיו פרטי ועובדת עם זמרים צעירים לקראת רסיטל בגרות בזמרה, הקלטות דיסקים והופעות. לימדה במרכז המוזיקה ספיר בכפר סבא, שמשה כמפתחת קול במקהלת העפרוני וכיום מלמדת פיתוח קול במרכז נונה לאמנויות הקול.

סיון רותם - מורה לפיתוח קול

זמרת סופרן, ילידת בואנוס איירס, בת קיבוץ אפיקים. החלה את הכשרתה המוזיקלית בנגינה בכינור ושמשה ככנרת הראשונה בתזמורת בני הקיבוצים. בוגרת החוג לספרות אנגלית ולספרות כללית באוניברסיטת חיפה והאקדמיה למוזיקה ע"ש רובין בתל אביב במסלול זמרה בכיתת פרופ׳ מירה זכאי. הופיעה ברסיטלים וכסולנית עם מיטב התזמורות ובתי האופרה בארץ ובעולם והקליטה עבור חברות התקליטים ״הליקון״ ו״נאקסוס״. סיון היא גם ציירת המציגה את ציוריה בארץ ובעולם וחברה ב"איגוד הציירים והפסלים". מלמדת פיתוח קול במרכז נונה לאמנויות הקול ובמקומות נוספים.

הדס דהרי - מדריכה קולית

זמרת מצו סופרן ומורה לפיתוח קול. בוגרת תואר ראשון בזמרה מאקדמיה למוזיקה בירושלים. מופיעה בקונצרטים ופסטיבלים בארץ ובעולם, הן כזמרת סולנית והן כחברת מקהלה. מלמדת פיתוח קול במקומות שונים ומשמשת כמדריכה קולית במקהלת נונה קטנה.